Individuální školení sociálních sítí

Sociální sítě se v dnešní době staly nedílnou součástí našeho života. Lidé je používají pro komunikaci s přáteli, sdílení zážitků a také pro hledání informací o firmách, značkách a produktech. Proto není divu, že se stávají stále důležitější pro podnikání.

Aby firmy mohly efektivně využívat sociální sítě k propagaci svých produktů a služeb, je důležité, aby zaměstnanci měli dostatečné znalosti o tom, jak s nimi pracovat. Proto vám i vašim zaměstnancům ve firmě JIRKONT s.r.o. připravíme školení na sociální sítě na míru.

Školení na sociální sítě je zaměřeno na vysvětlení základů práce s těmito platformami – Facebook, Instagram, LinkedIn –  jak využívat různé funkce k propagaci firmy a interakci se zákazníky. Zaměstnanci se naučí, jak vytvářet a spravovat firemní stránky na sociálních sítích, vytvářet obsah, efektivně používat hashtagy a analyzovat výsledky svých kampaní. Celé školení bude praktické, plné materiálů a konkrétních příkladů, které budete moci ihned využít. 

Lektor má praktické zkušenosti se správou sociálních sítí pro menší i větší firmy a podnikatele.

 

Usnadněte svým potenciálním klientům cestu k vám a buďte na internetu pořádně vidět!

 

O čem si budeme na školení povídat?

 • Facebook
 • Instagram
 • LinkedIn
 • Twitter
 • Linktree
 • strategie sociálních sítí
 • chat GPT

 

Pro koho je toto školení určené?

Školení na sociální sítě jsou vhodná pro firmy všech velikostí a odvětví. Pomáhají zaměstnancům získat nezbytné dovednosti pro práci s těmito platformami a zvyšují efektivitu marketingových kampaní.

 

Kdo bude školit?

Školit vás bude Jiří Krejčík, který první webové stránky vytvořil v roce 2001 a o internetový marketing se zajímá od roku 2008. Má zkušenosti s provozem vlastních projektů, sleduje aktuální trendy a navštěvuje odborné konference, které jsou zaměřeny nejen na internetový marketing. Má zkušenosti s prací pro menší i větší firmy. S Google Tag Managerem pracuje od roku 2014, první Google Analytics 4 nasadil v listopadu 2020 a první data do BigQuery začal posílat v březnu 2022.  Více informací naleznete na jeho osobním webu.

 

 

Reference na školení sociálních sítí

Individuální školení sociálních sítí pro nás bylo přínosem. Hlavně jsme si utřídili informace a myšlenky. Díky prezentaci, která byla předem připravena a průběžně se doplňovala o nové informace, máme základ, ke kterému se můžeme vracet. Mile nás překvapil publikační plán jako praktický nástroj, který postupně plníme vlastními materiály.

Petra Kvízová / MEDtechnic services, s.r.o.

 

Termíny školení:

 • Kolín: otevřený termín
 • Přímo ve vaší firmě na domluvě

Otevřený termín znamená, že školení nemá vypsané žádné konkrétní datum. Přihlášení je nezávazné a hned, jak termín vypíšeme, ozveme se vám.

 

Dotazy a přihlášení?

Pokud máte ke školení nějaké dotazy, kontaktujete přímo školitele na emailu jiri.krejcik@jirkont.cz. Pokud se chcete na školení přihlásit, obraťte se na veronika.novotna@jirkont.cz nebo zavolejte na číslo +420 792 363 246.

 

Cena

Cena školení je dle toho, jestli jste jednotlivec nebo celý tým. Bude stanovena individuálně.

V ceně je zahrnuto:

 • 4 hodiny školení,
 • elektronické materiály,
 • e-mailová konzultace po školení,
 • drobné občerstvení v průběhu školení.