O agentuře JIRKONT

Představení

Jsme komplexní online marketingová agentura z Kolína, která pracuje pro firmy ze všech koutů České republiky. Převážně se zaměřujeme na SEO (optimalizaci pro vyhledávače) a PPC kampaně. U klientských projektů ale řešíme také copywriting, sociální sítě, zbožové vyhledávače nebo email marketing. Umíme potom pomoci i s automatizovanými reportingy nebo případně také s video spoty. V oblasti online marketingu také rádi poskytneme individuální poradenství nebo školení na míru. Jsme tým nadšenců, pro které je jejich práce zároveň koníčkem. Sledujeme novinky v oboru, o které se pravidelně dělíme prostřednictvím našeho blogu, profilu na Facebooku, Twitter účtu nebo LinkedIn profilu.

Jak pracujeme

Kvalita – Máme dlouholetou praxi a odborné znalosti, díky kterým víme, jak správně dotáhnout plány do konce a jak je realizovat.

Dlouhodobá spolupráce – Nejprve se dobře vzájemně poznáme, abychom sladili naše představy. Ačkoliv si zakládáme na dlouhodobé spolupráci, která je výhodnější pro obě strany, i krátkodobě vám umíme pomoci. Například v rámci poradenství nebo školení.

Rozvoj a vzdělávání – Navštěvujeme odborné konference jako Czech Online Expo, CopyCamp, SEO Restart nebo E-mail restart. Zároveň se pravidelně školíme, abychom měli neustálý přehled a udržovali si odbornost.

Aplikace a nástroje – Využíváme mnoho placených aplikací a nástrojů, které vám umožní do práce kdykoliv nahlédnout. Tyto nástroje nám šetří čas a vám peníze. Díky tomu, že pracujeme pro více projektů najednou, můžeme si dovolit do nástrojů investovat vyšší částky.

Automatizujeme – Šetříme si čas také tím, že automatizujeme všechny činnosti, o kterých víme, že je to potřeba. Například reporting řešíme prostřednictvím Google Looker Studio a pro automatizace využíváme také Make

Děláme to, co nás baví – Radost z práce a nejlepší výsledek jsou pro nás zásadní. Proto se pouštíme jen do projektů, které nám dávají smysl a je pro nás důležité, abychom v daném oboru nepracovali pro konkurenci.

Historie

Naše historie sahá do roku 2001. Tehdy si náš zakladatel Jiří Krejčík vytvořil první webové stránky. O 5 let později mu ale webové stránky poskytované službou zdarma (Sweb.cz) přestaly stačit, a tak si zakoupil první doménu druhého řádu, na které prezentoval vlastní fotografie. Následující rok navštívil Norsko a spustil webové stránky o Norsku. V tu dobu se začal vzdělávat v oblasti SEO a internetového marketingu. Zjistil, že lze webové stránky monetizovat s pomocí affiliate marketingu a založil další cestovatelské portály. V roce 2011 jich už bylo tolik, že se o ně sám nezvládal starat a začal hledat první kolegy. Kromě obsahových webů se společně věnovali také provozu třech e-shopů.

V roce 2016 se z JIRKONT.cz stal JIRKONT s.r.o., a tak oficiálně vznikla dnešní podoba naší firmy. Původně jsme se zaměřovali hlavně na SEO a PPC, v jejichž rámci jsme se začali věnovat klientským projektům. O 4 roky později jsme rozšířili oblast služeb o copywriting, sociální sítě, tvorbu videí, poradenství a email marketing a zbožové vyhledávače. Stali jsme se tak komplexní online marketingovou agenturou, která zvládne pomoci se všemi kanály. V té stejné době, kdy ve světě vypukl covid-19, jsme veřejně zpracovali data nejčastěji vyhledávaných slov v době pandemie.

Náš tým

Jiří Krejčík

Články na blogu | LinkedIn | Twitter

Jednatel firmy, který se od roku 2001 motá okolo internetových stránek a je oborově nejstarším členem týmu. Jeho hlavní zaměření je SEO a PPC oblast, ale má přesah do všech oblastí internetového marketingu. Jeho zkušenosti jsou natolik široké, že dokáže najít řešení pro téměř každý problém, který se okolo internetových stránek může objevit. Má dostatek ověřených kontaktů napříč všemi různými obory a také skvělé kolegy, na které se může obrátit. Mimo práci se věnuje své ženě a dvěma malým dcerkám, cestování, čtení odborných knih, lyžování, jízdě na kole, squashi a studiu novinek kolem online marketingu.

Ondřej Hink

Ve firmě působí od podzimu 2020 a kromě online marketingových disciplín se rád věnuje projektům v cestovním ruchu. Pokud je možnost dané obory propojit, jak už se nám u některých projektů úspěšně podařilo, je ve svém živlu. Když zrovna neřeší copywriting, linkbuilding nebo obsahy webů, toulá se v našich nejvyšších horách a rád o nich vypráví v roli krkonošského průvodce.

Adéla Hubnerová

Do týmu se přidala v listopadu 2023. V oblasti marketingu je nováček, ale má letité zkušenosti s komunikací a péčí o klienty. Jak sama říká, komunikace je její život. Právě ona se s vámi bude setkávat při osobních schůzkách a bude představovat možnosti, které Vám a vaší firmě pomohou růst. Ve volném čase se věnuje manželovi a třem dětem, od kterých si ráda odběhne především za sportem.

Michala Forstová

Články na blogu

Do týmu se přidala v lednu 2023. V rámci předchozích pracovních zkušeností se s aktivitami spojenými s internetovým marketingem už setkávala. Pracuje s copywritery, věnuje se korekturám a je pomocnou rukou pro vše, co je třeba. Ve volném čase se ráda věnuje hlídání dětí a kreativním činnostem všeho druhu, od malby, vaření a šití až ke hře na housle.

Karolína Petrželková

Karolína je klíčovou postavou našeho týmu s více než osmi lety zkušeností v oboru PPC. Je vášnivou cestovatelkou, která miluje objevování nových míst a kultur. Její cesty ji často inspirují k novým nápadům a strategiím, které pak uplatňuje ve své profesní práci. A když někde na svých cestách narazí na zajímavou restauraci nebo tradiční kuchyni, s radostí se pustí do zkoušení místních specialit. Věří v neustálý osobní i profesní růst. Proto se pravidelně účastní školení, konferencí a kurzů, aby byla vždy krok napřed v dynamicky se vyvíjejícím světě PPC reklamy.

Eliška Nováková

Eliška se připojila k našemu týmu v dubnu 2023 jako grafička. Vytváří grafiku pro web a kampaně. Studuje vysokou školu a znalosti z praxe nabírá právě u nás. Když má volno, ráda jezdí na kole a cestuje. Ráda také fotí a zachycuje krásné momenty svého života a okolí.

Michal Exner

Michal studuje na vysoké škole obor digitální podnikání. Jeho vášnivým zájmem je aktivní hra fotbalu, turistika a příjemné chvíle strávené se svou přítelkyní. V rámci pracovní náplně se zaměřuje na tvorbu dashboardů v Looker Studiu, kde spojuje své znalosti digitálního podnikání s kreativitou a analytickými schopnostmi.

Kristýna Lissi

Kristýna se stala členem našeho týmu v listopadu 2023. Její pracovní náplní je příprava a sestavení newsletterů v marketingových nástrojích, a tvorba marketingových textů pro webové stránky. Mimo to se věnuje i správě sociálních sítí. Jako studentka vysoké školy si najde čas i na své hobby, kterými jsou jakékoliv kreativní aktivity, čas strávený s přítelem a návštěvy galerií umění.

Mirek Rohlíček

Mirek má na starosti správu a vývoj našich firemních webových stránek. Vedle své role u nás se věnuje dalším klientům, správě magazínu a provozování e-shopů. Mirek je pro nás neocenitelný díky své efektivnosti a spolehlivosti.


Stávající projekty nás moc baví a každý nový projekt je pro nás výzvou

Neváhejte nás kontaktovat. Umíme pracovat na několika projektech najednou, a proto rádi pomůžeme i vám. Sledujte naši práci a novinky z oboru na našich Facebookových stránkách, či na našem blogu.