Školení

Aktuální nabídka školení

Školení SEO pro začátečníky

Na školení se dozvíte, co to SEO je a k čemu může být vám a vašim webovým stránkám užitečné. Zjistíte, jaké jsou nejčastější chyby a SEO mýty. Po školení budete schopní provést na svém webu první změny.

Datum: dle domluvy
Místo: Kolín
Lektor: Jiří Krejčík
Cena: 8 000 Kč bez DPH

Zjistěte o školení více ->

 

Školení internetového marketingu

Naučíte se základy internetového marketingu a získáte přehled o možnostech propagace vaší webové prezentace na internetu.

Datum: otevřený termín
Místo: Kolín
Lektor: Jiří Krejčík
Cena: 2 500 Kč bez DPH

Zjistěte o školení více ->

 

Reference na naše školení

Úkol zněl jasně: Připravit workshop pro pestré publikum – od lidí, kteří o SEO nikdy neslyšeli, až po sběhlé externí copywritery, kteří si jen potřebovali ujasnit specifika SEO v naší firmě. Jirka se toho chopil se ctí, zodpovědně se připravil a měl pro každého něco. Podařilo se mu správně namíchat poměr teorie, příkladů z praxe a vlastních pokusů účastníků workshopu.

Ing. Zuzana Šenoltová / Brand Marketing Manager Lekarna.cz

Jirkovo školení pro mě bylo velice přínosné, protože na praktických příkladech ukazoval fungování jednotlivých marketingových oblastí. Vše bylo vysvětleno srozumitelně a případné dotazy byly Jirkou ihned zodpovězeny.

Mgr. Veronika Březinová / Online Marketing Specialist Louda Auto a.s.

Jirkova prezentace pro Board Kolín byla srozumitelná i pro laika. Obsahovala konkrétní doporučení, co má každý člen boardu změnit či nastavit na svých stránkách. A také jak a kde změnu provést.

 

Radka Stepaková / Regionální ředitelka The Alternative Board

 

StudioEmotion.cz

Individuální školení e-mail marketingu mi vyhovovalo. Všechno, co jsem potřebovala mi pan Krejčík stručně a přesně vysvětlil. Vyhovoval mi způsob, jakým školení probíhalo, všechny věci jsem si rovnou mohla prakticky vyzkoušet, případně se hned doptala na podrobnosti.

Julie Nováčková / Office Manager StudioEmotion.cz