Google AdWords

Inzerce v Google AdWords je nezbytnou součástí marketingové strategie nejen pro internetové obchody. Využíváte srovnávač zboží Google Nákupy nebo dynamický remarketing? Mnoho užitečných tipů najdete i v Nápovědě Google, která se vám bude hodit např. při certifikací Google AdWords nebo potížích se spuštěním reklam.

Google Agency Day 2018

Předchozí Google Agency Day byl už před více než rokem, 30. listopadu 2016. I o něm jsem psal. Další podobně zaměřený event proběhl minulý týden, v pondělí 29. ledna 2018, ve Staré čistírně v Bubenči a točil se hlavně kolem mobilního vyhledávání, rychlosti webových stránek, videí a exportu do světa. Podrobnější informace se dočtete dále v článku.

0
Zobrazit celý článek

Co je to PPC reklama a jak se poprat s vytvořením první PPC kampaně

Přesně o tom jsem včera měla přednášku v rámci GBG Kolín na Odborné střední škole podnikatelské v Kolíně. Po dlouhé době jsem si opět vyzkoušela, jaké to je nebýt v roli posluchače, ale stát na druhé straně a přednášet. Naposledy jsem měla přednášku v rámci Týdne vzdělávání dospělých v Centru rozvoje podnikání v Kolíně. Všeobecně se odjakživa potýkám při mluvení před větším počtem lidí s trémou, ale jak jinak se zdokonalit, než procvičováním v praxi.

0
Zobrazit celý článek