Obsahová strategie

Vypracujeme pro vás obsahovou strategie pro optimalizaci vašeho webu a zvýšení návštěvnosti.

Obsahová strategie vychází z analýzy klíčových slov, která je prakticky základem pro úspěšný web a jeho umístění ve vyhledávačích na ty správné dotazy. V rámci této strategie plánujeme, který obsah je vhodný pro web a co by měl zahrnovat. Správně vypracovaná strategie obsahu vám může přinést vyšší organickou návštěvnost a podpořit tak váš web. Obsah je to, co dělá webové stránky výjimečnými a proto by se otázka obsahu měla řešit co možná nejdříve.

Dopad na SEO

Autoritativnost

Růst návštěvnosti 

We believe that effective communication at the beginning of our collaboration enables us to create a “test path” that will provide measurable yet specific goals for revenue, customer loyalty and overall market share increase.

Effective Copyrighting

We are oriented on achieving lasting goals through continuous research, ambitious development, rigorous testing and meticulous reporting. Our team of experts will thoroughly analyze the ways in which users are interacting with your website while developing strategies for increasing customer engagement and conversion rate.

Díky obsahové strategií se nejen ukážeme s novým obsahem nebo zviditelníme ten stávající, ale také připravujeme půdu pro další růst webových stránek.

67%

světových marketérů říká, že optimalizace stránek je nejefektivnější marketingovou strategií.

77%

společností má strategii obsahu.

70%

čtenářů upřednostňuje kvalitu obsahu před množstvím.

51%

uživatelů přichází z organické návštěvnosti.

BUĎTE VIDĚT NA VÍCE KLÍČOVÝCH SLOV

S obsahovou strategii vám můžeme pomoci.

Napište nám základní informace o vašem projektu

V případě zájmu nás kontaktujete, vše zkonzultujeme a navrhneme vám co možná nejlepší řešení pro váš web.