Copywriting aneb když slova prodávají

Proč copywritingu věnovat pozornost?

Copywriting dokáže skvěle podpořit prodej výrobků i služeb. Díky správně zvolenému copywritingu firmy dosahují větších zisků a plní tak cíle podnikání.

 

Člověku, který se copywritingem zabývá, říkáme copywriter a úkolem jeho kreativní práce je vytvářet reklamní a propagační texty. Navrhuje slogany, píše PR články, texty na web, pro PPC reklamy, e-maily, popisky nebo třeba i příspěvky na sociální sítě.

Proč chtít copywritera?

Zaplnit stránku obsahem zvládne opravdu každý, ale vyšperkovaný text, který prodává, to už vyžaduje praxi. Pokud máte času na rozdávání, zvládáte základy SEO a umíte vytvořit kvalitní obsah, který dokáže zaujmout a zvýšit tržby, copywritera skutečně nepotřebujete.

Uvědomujeme si, že copywriting je klíčovým bodem úspěšného e-shopu, webu a celkově byznysu, proto spolupracujeme s několika copywritery a kreativní agenturou Logos Agency, za kterou stojí nejlepší copywriter"  Pavel Šenkapoun.

Jaké texty si od nás můžete objednat a proč byste měli?

Slova, která udeří přesně na hlavičku. Všichni máme v měřítku tu zákazníkovu. Ale jak ji neminout a přitom nadobro neomráčit (tj. neodradit)? Jsme tady, abychom vám poskytli profesionální copywriterský servis. Co to obnáší?

Skládat písmenka

Texty na sociální sítě, články nebo třeba produktové popisky vymýšlíme tak, aby danému médiu opravdu seděly. Díky tomu přilákáme více návštěvníků a podpoříme prodej zboží či služby.

Úpravy všeho druhu - copyediting a korektura

Pokud si chcete texty připravovat sami, ale zároveň uvítáte kontrolu nebo drobnou úpravu zajišťující lepší čtivost a upoutání pozornosti, máme řešení.

Získat si čtenáře i vyhledávače

Tvoříme obsah, který je pro lidi zajímavý a přehledný. Zároveň dokážeme, aby byl sympatický i vyhledávačům, které ho díky zalíbení posunou na vyšší příčky ve vyhledávání.

Poradíme, připravíme, pomůžeme

Společně dokážeme postupně budovat skvělou image značky.

Obsahovou strategii

Určíme směr i cíl. Zaujmeme potenciální zákazníky, zmapujeme konkurenci, provedeme analýzu klíčových slov, odhalíme silné stránky, na kterých zamakáme a slabé stránky se pokusíme eliminovat.

Slogany a reklamní texty

Potřebujete vymyslet originální motto nebo chytlavé slogany, které nebudou působit lacině? Naše kreativní mozky jsou stále v pohotovosti.

Popisky k produktům

Podivně a neodborně zpracované popisky mohou zákazníky snadno odradit. Není dobré mít web plný chuchvalců nicneříkajících nebo naopak zbytečně do detailů zabíhajících textů. Postaráme se o to, aby vaše produktové popisy dělaly dojem.

Články na interní blog

Vytvoříme na vašem webu zázemí cenných informací a zajímavostí, v nichž se druzí dopátrají odpovědí na své otázky a budou vás díky tomu považovat za skutečné profesionály a znalce v oboru.

Nejen to... 

Sepíšeme pro vás tiskové zprávy, vymyslíme texty pro e-mailové kampaně nebo do příspěvků na sociální sítě. Co text, to jiná specifika, poradíme si s čímkoliv.

100+

Každý rok napíšeme přes 100 článků.

2012

Tento rok jsme začali psát na náš blog.

700+

Máme stovky partnerů, u kterých texty publikujeme.

10

Spolupracujících copywriterů.

Prostřednictvím textů komunikujete se zákazníky, podtrhujete důvěryhodnost, utváříte a rozvíjíte příběh své značky. Čas, který investujete do reprezentativních, přehledných, pravopisně i gramaticky bezchybných, poutavých a kreativních textů, se vám vrátí v čase, který vašemu projektu budou chtít věnovat zákazníci.

Effective Copyrighting

Pokud není práce s textem vaší parketou, nechte svůj web podrobit důkladné obsahové prohlídce. Doporučíme, co zlepšit, zeditujeme nebo pro vás nově vytvoříme arzenál textů a popisků, díky kterým budete snadněji dohledatelní a které budou motivovat k akci.

RŮST NÁVŠTĚVNOSTI & ZVÝŠENÍ TRŽEB

Pojďte pracovat na copy vašeho webu s námi

Aby byl váš web výkonnější.

Pojďme společně vytvořit texty, které zvýší viditelnost vašeho webu na internetu a přesvědčí zákazníky o vaší profesionalitě a vášni pro věc.