Školení Google Analytics 4 s posíláním dat do BigQuery a následnou prezentací v Looker Studiu

Co se na školení naučíte?

Na školení se dozvíte o novinkách, které v Google Analytics 4 jsou. Celé školení bude praktické plné materiálů a konkrétních příkladů, které ihned budete moci využít. Řekneme si proč má smysl posílat data do BigQuery a jak je prezentovat v Looker Studiu (dříve Google Data Studio). Lektor má praktické zkušenosti s implementací pro e-shopy, obsahové weby a také i situace, kde se objednávají produkty a zároveň řeší nějaké poptávkové formuláře.

O čem si budeme na školení povídat?

 • Úvod, způsoby měření, rozdíly s GA3 (UA).
 • Implementace GA4, na co si dát pozor, co vše se nechá měřit apod…
 • Další důležitá nastavení přímo v GA4.
 • Vytvoření projektu v BigQuery, na co si dát pozor, co tam řešit.
 • Propojení GA4 s BigQuery.
 • Prezentace dat z BigQuery do Looker Studia (dříve Google Data Studio).

Pro koho je toto školení určené?

Pro marketéry, správce PPC kampaní, SEO konzultanty, vývojáře a projektové manažery. Pro rozšíření obzorů se hodí i  copywriterům a grafikům. Školení je zkrátka určené pro každého, kdo vlastní firmu, webové stránky nebo stránky přímo vytváří či pracuje pro firmu, která webové stránky má. Pokud ještě webové stránky nemáte, školení je určené také pro vás. Dozvíte se totiž, co budete také muset řešit.

Kdo bude školit?

Školit vás bude Jiří Krejčík, který první webové stránky vytvořil v roce 2001 a o internetový marketing se zajímá od roku 2008. Má zkušenosti s provozem vlastních projektů, sleduje aktuální trendy a navštěvuje odborné konference, které jsou zaměřeny nejen na internetový marketing. Má zkušenosti s prací pro menší i větší firmy. S Google Tag Managerem pracuje od roku 2014, první Google Analytics 4 nasadil v listopadu 2020 a první data do BigQuery začal posílat v březnu 2022.

Reference na školení Google Analytics 4:

Jiří Krejčík pro naši firmu uskutečnil školení Google Analytics 4 s posíláním dat do BigQuery a následnou prezentací v Google Data Studiu (nyní Looker Studio). Uvítali jsme praktické informace, které nás, a hlavně naše klienty, určitě posunou zase o krok dopředu. Je vidět, že už se v tom Jiří nějakou dobu pohybuje a ví, co dělá, takže za mě to splnilo očekávání.

Jiří Švihálek / Projektový manažer NEXT VISION s.r.o.

Termíny školení:

 • Kolín: otevřený termín
 • Přímo ve vaší firmě na domluvě
Otevřený termín znamená, že školení nemá vypsané žádné konkrétní datum. Přihlášení je nezávazné a hned, jak termín vypíšu, ozvu se vám.

Dotazy a přihlášení?

Pokud máte ke školení nějaké dotazy, kontaktujete přímo školitele na mailu jiri.krejcik@jirkont.cz. Pokud se chcete na školení přihlásit, obraťte se na adela.hubnerova@jirkont.cz nebo zavolejte na číslo +420 792 363 246.

Cena

Cena školení je dle toho, jestli jste jednotlivec nebo celý tým. Bude stanovena individuálně.

V ceně je zahrnuto:

 • 4 hodiny školení,
 • elektronické materiály,
 • e-mailová konzultace po školení,
 • drobné občerstvení v průběhu školení.